WOLTI MICHAŁ WOŁKIEWICZ

Wolti

Firma WOLTI zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie wdrażania oprogramowania Saldeo.

 

Oferujemy także doradztwo, konsultacje, szkolenia oraz opieką po wdrożeniową i techniczną. Stale pogłębiamy swoją wiedzę w tych obszarach tak, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania naszych Klientów. Do każdego nowego projektu podchodzimy z pasją i zaangażowaniem, proponujemy rozwiązania i funkcjonalności dopasowane do konkretnych potrzeb w biznesie. 

 

Naszym Klientom oferujemy usługi na jak najwyższym poziomie. Począwszy od analizy obecnej sytuacji w firmie i doradztwo. Wykonujemy prezentację. Następnie ustalony zostaje szczegółowy harmonogram wdrożenia systemu oraz potrzebny budżet. Kolejnym ważnym etapem jest wdrożenie programu Saldeo oraz asysta po wdrożeniowa. W międzyczasie systematycznie szkolimy pracowników z najważniejszych funkcjonalności oprogramowania, chętnie odpowiadamy na nurtujące pytania, a w razie konieczności rozwiązujemy problemy.

 

Saldeo to nowoczesne oprogramowanie, którego zadaniem jest odczyt papierowych faktur za pomocą technologii OCR (Optyczne Rozpoznawanie Znaków – Optical Character Recognition).  Automatycznie odczytuje faktury, pozwala zredukować koszty o 50%, zautomatyzować działania i oszczędzić czas. Dzięki technologii AI oraz machine learning program uczy się pracując dla Ciebie.

 

Dzięki OCR odczytasz dane z faktur (VAT, proform, walutowych, zagranicznych), a także z wyciągów bankowych i innych dokumentów.

 

Oprócz technologii OCR, oprogramowanie pozwala również na stworzenie elektronicznego obiegu dokumentów w firmie oraz komunikacji z klientem.

 

Dodatkowo, stosując wymiarowanie i kategoryzację, możliwe jest przyspieszenie eksportu niezbędnych informacji do programów księgowych.

Twoja ocena: oceń teraz
Ocena firmy: 0 - 0 głosów

Godziny otwarcia

Poniedziałek6:00- 22:00
Wtorek6:00- 22:00
Środa6:00- 22:00
Czwartek6:00- 22:00
Piątek6:00- 22:00
Sobota8:00- 22:00
Niedziela8:00- 22:00

Opinie o firmie